Na czym polega manicure? manicure hybrydowy cennik Legionowo

paź 12, 2017 przez

Na czym polega manicure? manicure hybrydowy cennik Legionowo

Bardzo popularny jest zabieg manicure hybrydowy Legionowo. Jest to jedna z kilku metod stylizacji paznokci. Dodają dłoniom piękna i atrakcyjności. Ludzie postrzegają wówczas zadbane dłonie, które dodają uroku. Cały zabieg jest łatwy, trwający około 1-2 godzin. Zaczyna się zwykłym, podstawowym manicure pielęgnacyjnym, gdzie zostaje usunięty nadmiar naskórka, płytka zostaje oczyszczona, wypiłowana w odpowiedni dla klientki kształt. Prawidłowo przygotowane paznokcie pokrywa się bazą, którą utrwala się w profesjonalnej lampie UV.

 

Kolejno nakładamy dwie warstwy kolorowego lakieru, które również należy utwardzić pod lampą. Na koniec nakłada się dodatkową warstwę utwardzacza. Paznokci zrobionych w ten sposób nie można usunąć zwykłym zmywaczem do paznokci. Najlepiej w tym celu udać się do kosmetyczki, gdzie użyty zostanie specjalny płyn albo aceton. Dzięki temu zabiegowi kobiety mogą cieszyć się idealnymi paznokciami nawet przez 2 tygodnie. Manicure hybrydowy cennik jest różny, w zależności od wzorków, dodatków. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu na codzienną pielęgnację.

1 Comment

  1. Mirellka2J

    Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 9 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally